sadsad x
asdasd
Güne Zinde Başlamanın Tam Zamanı, Köyceğiz Ballı Fındık Ezmesini Yakından Tanıyalım

Güne Zinde Başlamanın Tam Zamanı, Köyceğiz Ballı Fındık Ezmesini Yakından Tanıyalım

25 Kasım 2019

Hem yetişkinler hemde çocuklar için işe veya okula gitmeden önce hızlı bir atıştırmalık olup lezzetli aynı zamanda besin değeri yüksek bal ile fındığın mükemmel uyumu ile oluşan köyceğiz ballı fındık ezmesi evlerimizin tatlı bir konuğu oluyor.

Köyceğiz ballı fındık ezmesinin tatlı yolculuğu

Sağlıklı ve lezzetli besinleri bulmakta zorlandığımız, çocuklarımıza ne yedirmeliyiz diye yoğun mesai harcadığınız şu günlerde annelerin içini rahatlatacak bir ürün ile karşılıyoruz sizleri.

Annelerin özellikle rafine şekerden uzak ve katkısız olan besinleri arayışlarını, çocuklar için doğal olan ürünlere olan eğilimlerinin günden güne arttığını çok net bir şekilde gözlemliyoruz. işte tam bu nokta da yaptığımız araştırmalar sonucunda katkısız ve rafine şekerden uzak %50 bal,%50 fındık içeren köyceğiz ballı fındık ezmesini gururla sunuyoruz.

Köyceğiz ballı fındık ezmesini nasıl üretiyouz.

Köyceğiz kalite ve güvencesine sahip köyceğiz çam balı ve doğu karadenizden gelen taze fındıklarla olusan köyceğiz ballı fındık ezmesi, köyceğiz bali alanında uzman ekibimizle yoğun araştırma sonucu ortaya çıkan köyceğiz ballı fındık ezmesi trans yağdan ve rafine şekerden uzak yalnızca %50 köyceğiz çam bali ile tatlandırdık.

kahvaltı sofralarınızda aynı zamanda da güzel bir atıştırmalık olup hem yetişkinlere hemde çocuklara rahatlıkla sunabileceğiniz köyceğiz ballı fındık ezmesi raflarda yerini aldi.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.