WhatsApp ile iletişime geç
sadsad x
asdasd

BAL ÇEŞİTLERİMİZİ KEŞFEDİN

Köyceğiz Balı markasının hikayesi, 1970’li yıllarda bakkal bir babanın toptancılara hediye olarak götürdüğü Köyceğiz balları ile başlamış. Ballar çok beğenildiğinden bir süre sonra daha fazla talep edilmeye başlanmış. Bu talebi karşılayabilmek için toplu bal alımı ve paketleme işlemlerine girişen Muharrem Özçakır, bu süreç ile balcılık yolunda ilk adımı atmış. Balcılık yolunda atılan bu adım, Köyceğiz’de arıcılığı teşvik etmiş ve arıcılık Köyceğizliler için bir meslek haline gelmeye başlamış.

Web sitemizden alışveriş yapan müşterilerimizin deneyimlerini Google'a yazdığı yorumlardan görebilirsiniz. Organik arı ürünlerimizi hakkında yorumları müşterilerimizden dinleyin.

4.9
(3.000+ yorum var)

Ferhat Serbest

Uzun süredir bu siteden alışveriş yapıyorum, çeşitli ürünler denedim. Öncelikle yüksek kalitede ürünler olması tekrar tekrar alışveriş yapmamda büyük etken oldu. Bunun yanında özenli paketleme insanda firmaya karşı güven ve saygı uyandırıyor. Daha uzunca yıllar bu firmanın ayakta kalmasını dilerim.

Er Gu

Yıllardır Köyceğiz balı tüketiyorum.Çok memnunum.Ürünlerin hepsi kaliteli ve çok lezzetli. Özellikle yöresel ürünler harika.Emeği geçen herkese çok teşekkürler.

Aşkın Sever

Çok güzel bir firma 2 yıldır burdan alıyorum hem çok hızlılar, hemde ürünler çok kaliteli ve ilgi alaka 10 numara herkese tavsiye ederim.
Tüm Yorumlar
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.