~Değerli Müşterimiz~

Kapıda Ödeme, ne siz alıcıların, ne satıcı olarak bizim menfaatimize olmayan en çok kargo firmasının işine gelen ticaret şeklidir.

Sitemizden alışveriş yaparken, Kapıda Ödemeyi seçtiğinizde sipariş toplamına eklenen 10 TL. ilave fark kargo firmasının talep ettiği ücrettir. Tahsilatlı olduğu için kargolar komisyon almaktadır. Bu ücret 1.500 TL.lik bir sipariş için 40 TL.ye kadar çıkmaktadır. Bazı kargo şirketlerinin SMS ile bildirim ve Mobil Hizmet uygulamasıyla bu ücretler daha da yüksek meblağlara ulaşmaktadır. 

Tüm e-ticaret sitelerinin kapıda ödeme için ek ücret almasının nedeni budur.

Gördük ki, bazı müşterilerimiz tadımlık, deneme amaçlı 13 TL. ye Süzme Çam Balı satın alıyor; 10 TL. kargo taşıma ücretine 10 TL. kapıda ödeme ücreti ilave oluyor. Sonuçta, müşterimiz ürün bedelinin hayli üzerinde kargo ücreti ödüyor. Bazı müşterilerimiz farkında olmuyor (bize beyanları o şekilde). Böylece mağduriyet yaşandığı için, Havale/EFT ve Kredi Kartı yapılan alışverişlerde herhangi bir alt, üst limit koymazken, kapıda ödemeli alışverişin alt limitini 50 TL. üst limitini 570 TL.(dahil) ile sınırladık. 

Size önerimiz, alışverişinizi 100 TL. ve üzerinde(kargo ödemesi bize aittir). Havale/EFT ya da Kredi Kartı ödeme seçeneği ile yapmanızdır. Böylece gereksiz masraflardan kurtulmuş olacaksınız.

~~~~~~~~~~~~

Üyeliksiz giriş yaparak alışveriş yapan müşterilerimiz parapuan, hediye çeki, indirim vs. kampanyalardan faydalanamazlar. O nedenle müşterilerimizin www.koycegizbali.com web sitemize normal üye olmalarını istemekteyiz.

~~~~~~~~~~~~

Paketinizi imza karşılığında teslimatı yapan yetkilinin yanında açıp kontrol edin, bir problem varsa teslim almayın veya teslim alacaksanız mutlaka tutanakla sorunu belirtin. Aksi halde siz zarar görebilir ve mağdur olabilirsiniz.

Keyifli alışverişler dileriz. Saygılarımızla.  

 

KÖYCEĞİZ BALI

ÖZÇAKIRLAR GIDA SAN. ve TİCARET

KÖYCEĞİZ/MUĞLA